Maxim Markası

Maxim Markası

Maxim® Roll-on Corad Health Inc. tarafından özel bir şekilde formula edilmiş ve kendine has özelliği olan antiperspirant Roll-on üründür. Maxim Roll on aşırı terleme ve hiperhidroz için özel olarak geliştirilmiş ve sınıfının tek ürünüdür. Aşırı terleme tedavisinde ABD'de doktorlar tarafından reçetelenen maxim Roll on ile etkili bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. ABD de binlerce dertmaolog tarafından da tercih edilmekte ve hastalara tevsiye edilmektedir.

Hiperhidroz çeşitli biçimlerde meydana gelebilir en sık görülen şekli aşırı terlemedir. Alüminyum klorid en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki aliminyum klorid sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Maxim, bir deodrant değil antiperpirant yani terlemeyi önleyici üründür. Koku içermez, elbisenizde iz ve leke oluşturmaz. Bu özelliğiyle istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz. İlaç değildir, ihtiyaca her zaman her yerde kullanılabilir. Cild pH'ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir yan etkisi yoktur, ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kalıntı hissine sebep olabilir.

DOKTORLARIN TAVSİYESİ

Maxim ® Amerika’dan ithal bir üründür ve doktorlar tarafından ‘aşırı terleme’ tedavisi için tavsiye edilmektedir. Ayrıca tüm dünyada uzman doktorlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilen eşsiz bir üründür.

%100 ETKİLİ

Kullanmaya başladıktan sonra, daha ilk kutudan etkisini hissedeceksiniz. Maxim kullanan her yüz kişiden 98'i ürünü tekrar kullanabileceğiniz ifade etmiştir.


                                                   

PATENTLİ MARKA

Amerikan patent enstitüsü (USPTO) tarafından 2007 yılında patenti alınmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından 20 den fazla incelemede ürün geçer not almış, ve onaylanmıştır.

                    

CİLDE DOST

Maxim Roll On Anti-perspirant el, ayak, göğüs, sırt, koltuk altında; yani açık yara olmayan, göz çevresi, mukoza ve akneli bölgelerden uzak cildinizde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür.    

MAXIM ROLL-ON İLE TERLEMEYE SON!

Terlemek vücudun vazgeçilmez bir problemdir, maxim sizin için formüle edilmiştir. Maxim ile bunu kontrol altına alın. Sosyal hayatınızda ter problemini sökün atın...